YouTube nihayet TikTok rakibi özelliğini kullanıma sundu

TikTok, sosyal medyada kısa sürede dikkat çeken platformlardan birisi haline geldi. Vine ile hayatımıza giriş yapan kısa videolar furyasını devam ettirmeyi başaran TikTok, başka uygulamalara da örnek oluyor. Facebook gibi şirketlerin pek çoğu uygulamalarına ‘TikTok rakibi’ özellikler eklemeye başladı. Başta Instagram Reels gibi özellikler kullanıcılara ‘kısa video’ tecrübesi sunuyor. Geçen yıl duyurulan YouTube Shorts da ‘kısa videolar’ furyasının en son üyesi oluyor ve şu anda ABD'deki tüketicilere beta aşamasında olarak sunuluyor. Daha önce Hindistan’da kullanıcıların beğenisine sunulan özellik, şimdi de ABD’deki kullanıcılar için sunuluyor.

YouTube nihayet TikTok rakibi özelliğini kullanıma sundu

TikTok, sosyal medyada kısa sürede dikkat çeken platformlardan birisi haline geldi. Vine ile hayatımıza giriş yapan kısa videolar furyasını devam ettirmeyi başaran TikTok, başka uygulamalara da örnek oluyor. Facebook gibi şirketlerin pek çoğu uygulamalarına ‘TikTok rakibi’ özellikler eklemeye başladı. Başta Instagram Reels gibi özellikler kullanıcılara ‘kısa video’ tecrübesi sunuyor.

Geçen yıl duyurulan YouTube Shorts da ‘kısa videolar’ furyasının en son üyesi oluyor ve şu anda ABD'deki tüketicilere beta aşamasında olarak sunuluyor. Daha önce Hindistan’da kullanıcıların beğenisine sunulan özellik, şimdi de ABD’deki kullanıcılar için sunuluyor.