Twitter yapılan paylaşımları 'geri alacak' özelliği test ediyor

Twitter'ın diğer sosyal medya platformlarına göre daha geleneksel ve kısıtlı özellikleri bulunuyor. Bu kapsamda atılan tweetleri silmek mümkünken, düzenleme yapmak mümkün olmuyor. İşte bunlara ek olarak Twitter'ın 'gönderiyi geri al' özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Twitter'ın yeni özelliği Tersine mühendislik çalışmalarıyla ve uygulamaların yeni özelliklerini ortaya çıkartanJane Manchun Wong, yaptığı bir paylaşımla yeni özelliği keşfettiğini duyurdu. Bu paylaşıma göre Twitter üzerinden bir paylaşım yaptığınızda size kısa bir süre verilecek ve bu yapılan paylaşımı kaldırmak için fırsatınız olacak. Zamanlayıcı dolmadan yapılan paylaşımı silme üzerine odaklanan bu yeni özellik, yazım hatasını düzeltmeyi ya da yaptığınız paylaşımdan vazgeçtiğiniz durumlarda hayat kurtarıcı olacak.

Twitter yapılan paylaşımları 'geri alacak' özelliği test ediyor

Twitter'ın diğer sosyal medya platformlarına göre daha geleneksel ve kısıtlı özellikleri bulunuyor. Bu kapsamda atılan tweetleri silmek mümkünken, düzenleme yapmak mümkün olmuyor. İşte bunlara ek olarak Twitter'ın 'gönderiyi geri al' özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Twitter'ın yeni özelliği

Tersine mühendislik çalışmalarıyla ve uygulamaların yeni özelliklerini ortaya çıkartanJane Manchun Wong, yaptığı bir paylaşımla yeni özelliği keşfettiğini duyurdu. Bu paylaşıma göre Twitter üzerinden bir paylaşım yaptığınızda size kısa bir süre verilecek ve bu yapılan paylaşımı kaldırmak için fırsatınız olacak.

Zamanlayıcı dolmadan yapılan paylaşımı silme üzerine odaklanan bu yeni özellik, yazım hatasını düzeltmeyi ya da yaptığınız paylaşımdan vazgeçtiğiniz durumlarda hayat kurtarıcı olacak.