Süper Loto sonuçları açıklanıyor! 21 Eylül Süper Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans oyunlarından Süper Loto, Milli Piyango Online'da yer alıyor. Çekiliş canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşiyor. 21 Eylül Süper Loto çekilişi ise 21:30'da başlamış olacak. 21 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA? Son çekilişinde 24.901.644,53 TL büyük ikramiye devretmişti. Bugün gerçekleşecek haftanın ilk Süper Loto çekilişi saat 21:30'da www.millipiyangoonline.com'da canlı olarak yapılacak. SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto sonuçları açıklanıyor! 21 Eylül Süper Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans oyunlarından Süper Loto, Milli Piyango Online'da yer alıyor. Çekiliş canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşiyor. 21 Eylül Süper Loto çekilişi ise 21:30'da başlamış olacak.

21 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Son çekilişinde 24.901.644,53 TL büyük ikramiye devretmişti. Bugün gerçekleşecek haftanın ilk Süper Loto çekilişi saat 21:30'da www.millipiyangoonline.com'da canlı olarak yapılacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!