Son dakika: Malatya 4.6 deprem ile sallandı!


AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden gelen son dakika haberine göre Malatya’da deprem meydana geldi. Bölgede ve çevre illerde deprem nedeni ile şu ana kadar herhangi bir can ya da mal kaybı bildirilmezken, depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı.Aşağıdan, Malatya Pütürge merkez üssünde meydana gelen son deprem ile ilgili detaylara ulaşabilir, AFAD'a ait ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi ekranına ulaşabilirsiniz.

Malatya'nın Pütürge ilçesinden son dakika deprem haberi geldi! AFAD'dan alınan son depremler listesi verilere göre, Malatya ve bölgede hissedilen bir deprem yaşandı. Deprem yerin 15 kilometre derinliğinde gerçekleşirken, büyüklüğü ise 4.6 olarak ölçüldü. 2020 yılında, 5 ve üzeri de dahil olmak üzere depremler ile gündeme gelen Malatya'da yaşanan sarsıntı, kısa süreli panik yarattı.

İşte, yaşanan depreme ilişkin detaylı veriler ve son depremler listesi...

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 13.44'te Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Depremin 15,09 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

VALİ BARUŞ'TAN AÇIKLAMA

Malatya Valisi Aydın Baruş, Pütürge merkezli 4,6 büyüklüğündeki depreme ilişkin "Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk haberi almadık” dedi.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
1
sad
3
wow
1


Bir Yorum Yaz
 

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla Çerezler kullanılmaktadır.