SERGEN YALÇIN'DAN TÜMER METİN'E ÇOK SERT CEVAP


Tümer Metin'in " Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın efsanesi diye hocalık yapıyor Beşiktaş'ta. ' sözlerine Haber Global'de açıklamalar yapan Sergen Yalçın, eski takım arkadaşına çok sert yanıt verdi.
SERGEN YALÇIN'DAN TÜMER METİN'E ÇOK SERT CEVAP

 

Verdiği röportajda başkan Ahmet Nur Çebi ile hiç bir sorun yaşamadıklarını vurgulayan Yalçın, eski takım arkadaşı Tümer Metin'in kendisi için yaptığı eleştiriyi Tümer Metin'e yakıştıramadığını söyledi.

 

Sergen Yalçın: Bugün yeni bir gün, yeni bir başlangıç.

 

 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın şu açıklamaları yaptı:

Sezon başında diyorlar ki 'Beşiktaş neden hazırlık maçı oynamadı?' Sen o koltukta otururken hazırlık maçı oynayacağımızı akıl ediyorsun ama ben Beşiktaş'ın hocası olarak akıl edemiyorum değil mi? Eleştiriler mantıklı olmalı. Göreve geldiğim günden beri başkanla aramızda hiçbir sorunumuz olmadı. Hiçbir zaman aramızda gerginlik ya da tartışma olmadı. Ben mutsuz olsam direkt bunu söylerim.

8'den sonra sokağa çıkma yasağı varsa herhalde biz ilk yarıyı oynayıp bırakacağız. Ben de geçirdim, oyuncu arkadaşlar da geçirdi, herkes geçiriyor bu hastalığı... 10 kişiyle idman yapıyoruz.

 Beşiktaş'ta bir tek efsane ben miyim? Benim efsane arkadaşlarım var. Onlar neden hoca olmadı. Tümer Metin'e yaptığı eleştiriyi yakıştıramadım. Bu eleştiri de değil farklı bir şey. Tümer Metin’in kalibresi nedir ki bana bu sözleri söyleyecek? Çalıştığım takımlara bir bak, nerelerde alıp, bıraktığıma bak. Buralara gelmek için çok çalıştım." dedi.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
 

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla Çerezler kullanılmaktadır.