SERGE IBAKA, TORONTO RAPTORS'A VEDA ETTİ


Geçtiğimiz 3 sene boyunca Toronto Raptors forması ile başarılı bir grafik çizen Serge Ibaka, sosyal medya hesabından Toronto Raptors'a veda etti.
SERGE IBAKA, TORONTO RAPTORS'A VEDA ETTİ

 Los Angeles Clippers ile 2 yıl için 19 milyon dolar alacak olan Serge Ibaka, 3 yıl boyunca formasını giydiği Toronto Raptors'a sosyal medya hesabından ayrılık mesajı yayınladı.

 

Toronto Raptors pivotu Serge Ibaka (9), 5 Mart 2020 Perşembe günü San Francisco'daki NBA basketbol maçında Golden State Warriors'a karşı. (AP Photo / Jeff Chiu)

 

”Toronto, Kanada ve Raptors’ın benim için ne ifade ettiğini nasıl açıklayabilirim? Üç yıldan uzun bir süre önce yeni bir ülke ve yeni bir takıma geldim ancak ilk günden bu yana kendimi adeta evimde gibi hissettim. Bu şehir, bu taraftarlar ve bu organizasyon için oynadığımdan dolayı kendimi gerçekten mutlu hissediyorum. Bu maceram sırasında bana gösterdiğiniz desteği asla unutmayacağım. Larry Tanenbaum ve tüm Tüm Toronto Raptors organizasyonuna teşekkür etmek istiyorum. Oyuncularıyla ilgilenen gerçekten harika bir organizasyon ve ben onlarla birlikte NBA şampiyonu olduğum için minnettarım. Harika takım arkadaşlarına ve takım personellerine sahiptim. Elbette rakipsiz bir taraftarımız da vardı. Bu yüzden teşekkürler Toronto. Teşekkürler Kanada ve tabii ki teşekkürler Raptors. Sonsuza kadar #WeTheNorth”  diye mesajını yayınladı.

 

Resim

 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
 

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla Çerezler kullanılmaktadır.