Oppo’dan akıllı telefonlarda kullanılması beklenen ‘ilginç kamera’ hamlesi

LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarılan patentte, iPhone benzeri bir telefon tasarımı görüyoruz, ancak telefonun çerçevesine eklenen kamera ile olaylar tamamen farklı bir noktaya taşınmış. Telefon önden bakıldığında küçük bir ekran deliği ile bizleri karşılıyorken, arkada da üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Böyle bir kameranın kullanıcıya nasıl avantajı olabilir? Telefonun yanında yer alacak bir kamera farklı çekim teknikleriyle çekim yapmaya olanak sağlayabilir. Örneğin yandan geçen objelerin çekime dahil edilmesi bu kamera ile mümkün olabilir. Kamerası merak uyandıran; OPPO Find X3 Pro Photographer Edition

Oppo’dan akıllı telefonlarda kullanılması beklenen ‘ilginç kamera’ hamlesi

LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarılan patentte, iPhone benzeri bir telefon tasarımı görüyoruz, ancak telefonun çerçevesine eklenen kamera ile olaylar tamamen farklı bir noktaya taşınmış. Telefon önden bakıldığında küçük bir ekran deliği ile bizleri karşılıyorken, arkada da üçlü kamera kurulumu bulunuyor.

Böyle bir kameranın kullanıcıya nasıl avantajı olabilir? Telefonun yanında yer alacak bir kamera farklı çekim teknikleriyle çekim yapmaya olanak sağlayabilir. Örneğin yandan geçen objelerin çekime dahil edilmesi bu kamera ile mümkün olabilir.

Kamerası merak uyandıran; OPPO Find X3 Pro Photographer Edition