Naz Elmas- Erol Özmandıracı çifti şubat ayında denize girdi

Fotoğraflarına yaptığı photoshoplarla, sosyal medyada adından söz ettiren oyuncu Naz Elmas, bu sefer de eşiyle verdiği pozla adından söz ettirdi. Naz Elmas sosyal medyanın diline düştüErol Özmandıracı ve Naz Elmas, hafta sonu tatili için Göcek'i tercih etti. Şubat ayının sonunda denize giren çift, yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini şaşırttı. Göcek'te tekneleriyle eğlenceli anlar geçiren Özmandıracı, çekilen kareleri de "Şubat'ta Göcek başkadır. Çok soğuk ama bize ne..." notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. YİNE PHOTOSHOP YAPTI Elmas, kendi sosyal medya hesabından da peş peşe siyah elbiseli pozlarını yayınladı. Oyuncunun bu fotoğraflardan birinde kollarını inceltmesi ve yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı. "DOĞALLIĞI SEVERİM" Öte yandan geçtiğimiz aylarda da yüzüdeki değişimle dikkatleri üzerine çeken Naz Elmas için "Photoshop mu yoksa estetik mi?" sorusu akıllara gelmişti.37 yaşındaki Naz Elmas ise gelen eleştirilere, "Gayet benim, doğallığı severim" yanıtını vermişti.

Naz Elmas- Erol Özmandıracı çifti şubat ayında denize girdi

Fotoğraflarına yaptığı photoshoplarla, sosyal medyada adından söz ettiren oyuncu Naz Elmas, bu sefer de eşiyle verdiği pozla adından söz ettirdi.

Naz Elmas sosyal medyanın diline düştü

Erol Özmandıracı ve Naz Elmas, hafta sonu tatili için Göcek'i tercih etti. Şubat ayının sonunda denize giren çift, yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini şaşırttı.

Göcek'te tekneleriyle eğlenceli anlar geçiren Özmandıracı, çekilen kareleri de "Şubat'ta Göcek başkadır. Çok soğuk ama bize ne..." notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

YİNE PHOTOSHOP YAPTI

Elmas, kendi sosyal medya hesabından da peş peşe siyah elbiseli pozlarını yayınladı. Oyuncunun bu fotoğraflardan birinde kollarını inceltmesi ve yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

"DOĞALLIĞI SEVERİM"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda da yüzüdeki değişimle dikkatleri üzerine çeken Naz Elmas için "Photoshop mu yoksa estetik mi?" sorusu akıllara gelmişti.37 yaşındaki Naz Elmas ise gelen eleştirilere, "Gayet benim, doğallığı severim" yanıtını vermişti.