LeasePlan dijitalde hız kesmiyor

Yılın ilk çeyreğini değerlendiren LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “Pandemi dönemiyle toplu taşımadan uzaklaşılması ve kişilerin araç ihtiyacının daha da artması, özellikle yükselen maliyetler ve faizler; kiralamayı çok daha cazip hale getirdi. LeasePlan Türkiye olarak pandemi öncesinde de dijital yatırımlarımıza büyük önem verdiğimiz için bu döneme hazırlıklı girdik. Var olan hizmetlerimizi daha da geliştirdik ve içinde bulunduğumuz döneme uygun yeni çözümler ekledik” dedi. Pandeminin ilk aşamasından itibaren müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanmaya devam ettiklerini vurgulayan Oktay, şöyle devam etti: “Örneğin 2012’de hayata geçirdiğimiz Türkiye’nin ilk online filo kiralama sitesi olan tiklakirala.com sitemizi geçtiğimiz Haziran ayında bütün ön yüzünü yepyeni bir kullanıcı deneyimi ile ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilecek şekilde yenileyerek relansmanını yaptık. Şirketlerin ihtiyaçlarına uygun olarak ister ikinci el ister sıfır kilometre kampanyalardan seçim yapabildikleri tiklakirala.com’da her bütçeye ve ihtiyaca uygun binek ve hafif ticari araç teklifleriyle müşterilerimize diledikleri yerden ister akıllı telefonlarından ister bilgisayarından dakikalar içerisinde gerçekleştirebilecekleri bir kiralama deneyimi sunuyoruz.” Aylık kiralama kolaylığı Pandemi koşullarında firmaların ihtiyaç ve planlamalarındaki belirsizliklere çözüm olabilmek adına “EsnekPlan” sistemini devreye soktuklarını hatırlatan Türkay Oktay, “EsnekPlan’ın sunduğu aylık kiralama kolaylığı ile müşterilerimize operasyonel kiralamanın tüm avantajlarını sunmaya başladık, böylece uzun vadeli taahhütlerde bulunmak istemeyen firmalar için yeni bir çözüm oluşturduk” ifadelerini kullandı.

LeasePlan dijitalde hız kesmiyor

Yılın ilk çeyreğini değerlendiren LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “Pandemi dönemiyle toplu taşımadan uzaklaşılması ve kişilerin araç ihtiyacının daha da artması, özellikle yükselen maliyetler ve faizler; kiralamayı çok daha cazip hale getirdi. LeasePlan Türkiye olarak pandemi öncesinde de dijital yatırımlarımıza büyük önem verdiğimiz için bu döneme hazırlıklı girdik. Var olan hizmetlerimizi daha da geliştirdik ve içinde bulunduğumuz döneme uygun yeni çözümler ekledik” dedi.

Pandeminin ilk aşamasından itibaren müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanmaya devam ettiklerini vurgulayan Oktay, şöyle devam etti:

“Örneğin 2012’de hayata geçirdiğimiz Türkiye’nin ilk online filo kiralama sitesi olan tiklakirala.com sitemizi geçtiğimiz Haziran ayında bütün ön yüzünü yepyeni bir kullanıcı deneyimi ile ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilecek şekilde yenileyerek relansmanını yaptık. Şirketlerin ihtiyaçlarına uygun olarak ister ikinci el ister sıfır kilometre kampanyalardan seçim yapabildikleri tiklakirala.com’da her bütçeye ve ihtiyaca uygun binek ve hafif ticari araç teklifleriyle müşterilerimize diledikleri yerden ister akıllı telefonlarından ister bilgisayarından dakikalar içerisinde gerçekleştirebilecekleri bir kiralama deneyimi sunuyoruz.”

Aylık kiralama kolaylığı

Pandemi koşullarında firmaların ihtiyaç ve planlamalarındaki belirsizliklere çözüm olabilmek adına “EsnekPlan” sistemini devreye soktuklarını hatırlatan Türkay Oktay, “EsnekPlan’ın sunduğu aylık kiralama kolaylığı ile müşterilerimize operasyonel kiralamanın tüm avantajlarını sunmaya başladık, böylece uzun vadeli taahhütlerde bulunmak istemeyen firmalar için yeni bir çözüm oluşturduk” ifadelerini kullandı.