Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den haber var!

Eda Ece; Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar ile birlikte başrolü paylaştığı, FOX'ta yayınlanan 'Yasak Elma' dizisine Covid-19'a yakalandığı için ara vermek zorunda kalmıştı. Evinde karantinaya giren 30 yaşındaki oyuncunun diziye dönüş tarihi belli oldu. SAĞLIĞINA KAVUŞTUtv100'ün haberine göre; sağlığına kavuşan Eda Ece'nin, 101’inci bölümde diziye döneceği öğrenildi. Hastalığı ağır atlatan ünlü oyuncu, karantinada olduğu için 100’üncü bölüm çekimlerinde yer alamamıştı. "DONUYORUM ANLASANA"Eda Ece, bir hafta önce dizi setinden paylaştığı fotoğrafa, soğu havaya vurgu yaparak, "Donuyorum anlasana" notunu düşmüştü. Eda Ece: Emlak haberleri seviliyor!

Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den haber var!

Eda Ece; Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar ile birlikte başrolü paylaştığı, FOX'ta yayınlanan 'Yasak Elma' dizisine Covid-19'a yakalandığı için ara vermek zorunda kalmıştı. Evinde karantinaya giren 30 yaşındaki oyuncunun diziye dönüş tarihi belli oldu.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU
tv100'ün haberine göre; sağlığına kavuşan Eda Ece'nin, 101’inci bölümde diziye döneceği öğrenildi. Hastalığı ağır atlatan ünlü oyuncu, karantinada olduğu için 100’üncü bölüm çekimlerinde yer alamamıştı.

"DONUYORUM ANLASANA"
Eda Ece, bir hafta önce dizi setinden paylaştığı fotoğrafa, soğu havaya vurgu yaparak, "Donuyorum anlasana" notunu düşmüştü.

Eda Ece: Emlak haberleri seviliyor!