İnstagram'da ünlü olanların sayısı artıyor!


Bugünlerde yine İnstagram rekorlar kırdı. Bu rekoru kıran kişi ise herkesin çok şaşıracağı biri oldu. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar...
İnstagram'da ünlü olanların sayısı artıyor!

Harry Potter filmini bilen birçok kişi, yeni Instagram rekoru nasıl kırıldı az çok anlayabilir. Harry Potter’da Ron Weasley karakterine hayat veren Rupert Grint Instagram platformuna katıldı ve büyük bir kitleye ulaştı.

Bu durum belki de ilk başlarda garipsenebilir. Sadece 4 saat 1 dakika sonra 1 milyon takipçi kazanan İngiliz oyuncu, büyük bir rekora imza attı.Harry Potter filmi, Dünyanın en popüler filmlerinden birisi sayılmakta.

Bu rekor, kısa bir süre önce başka birisine aitti. Yaklaşık 4 saat 44 dakika içerisinde Sir David Attenborough, bu rekoru elde etmişti.Rupert Grint, onun bu rekorunu elinden almayı başardı.Onun kızı ile yaptığı bir paylaşım ise, son derece fazladan beğeni toplamayı becermişti.

Kızı Wednesday G. Grint ile fotoğraf çektiren ünlü oyuncu; 2,7 milyonun üzerinde beğeni alarak bir başka rekora daha imza attı. Bu sayede, Grint’in takipçi sayısı 2,9 milyon düzeyine çıktı. Yaptığı ilk paylaşım ise, “Merhaba Instagram… Sadece 10 yıl geciktim ama artık buradayım. Grint, Gram’da! Hepinizi Wednesday G. Grint ile tanıştırmak için buradayım. Hoşça kalın.” paylaşımı oldu.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.