Fezleke, istifa, normalleşme... CHP MYK toplanıyor

CHP'de gündem bugün Merkez Yönetim Kurulu toplantısı... Toplantının gündeminde ise sağlıktan ekonomiye dış politikadan siyasete kadar pek çok başlık bulunuyor. Ancak ilk ve belki de en önemli başlık yeni tip koronavirüs salgını olacak. Salgının seyri, ekonomik boyutu, aşılama süreci, aşının tedariği gibi salgınla ilgili pek çok önemli konu toplantı gündemine gelecek, görüşler ele alınacak, eleştiriler sunulacak. Bir diğer önemli başlıksa dış politikadaki gelişmeler... Başta Doğu Akdeniz ve Irak'ın kuzeyinde süren terör operasyonları olmak üzere bölgesel gelişmeler ve küresel başlıklar masaya yatırılacak. Ayrıca Gara operasyonu sonrasında yaşanan tartışmalar öne çıkan gelişmeler de toplantının gündeminde olacak. MYK'da toplantıya katılan üyeler alanlarıyla ilgili sunum yapacak, hazırladıkları raporları sunacak. Bunun yanı sıra siyasette gündeme gelecek. Meclis takvimiyle ilgili görüşler dinlenecek ve çalışmalar yapılacak. CHP'DEKİ İSTİFALAR Son olarak CHP'deki istifalar da toplantının gündeminde... CHP'den Denizli milletvekili Teoman Sancar istifa etmişti. Geçtiğimiz günlerde de bazı istifalar olmuştu. İstifaların nedenleri, nasıl önleneceği gibi yürütülecek çalışmalar, atılacak adımlar da toplantı gündeminde olacak. CHP'de bir istifa daha! Teoman Sancar duyurduCHP'den istifa etti perde arkasını anlattı: Kılıçdaroğlu reddetti!Muharrem İnce CHP'den istifa ettiğini açıkladı

Fezleke, istifa, normalleşme... CHP MYK toplanıyor

CHP'de gündem bugün Merkez Yönetim Kurulu toplantısı... Toplantının gündeminde ise sağlıktan ekonomiye dış politikadan siyasete kadar pek çok başlık bulunuyor. Ancak ilk ve belki de en önemli başlık yeni tip koronavirüs salgını olacak. Salgının seyri, ekonomik boyutu, aşılama süreci, aşının tedariği gibi salgınla ilgili pek çok önemli konu toplantı gündemine gelecek, görüşler ele alınacak, eleştiriler sunulacak.

Bir diğer önemli başlıksa dış politikadaki gelişmeler... Başta Doğu Akdeniz ve Irak'ın kuzeyinde süren terör operasyonları olmak üzere bölgesel gelişmeler ve küresel başlıklar masaya yatırılacak. Ayrıca Gara operasyonu sonrasında yaşanan tartışmalar öne çıkan gelişmeler de toplantının gündeminde olacak.

MYK'da toplantıya katılan üyeler alanlarıyla ilgili sunum yapacak, hazırladıkları raporları sunacak. Bunun yanı sıra siyasette gündeme gelecek. Meclis takvimiyle ilgili görüşler dinlenecek ve çalışmalar yapılacak.

CHP'DEKİ İSTİFALAR

Son olarak CHP'deki istifalar da toplantının gündeminde... CHP'den Denizli milletvekili Teoman Sancar istifa etmişti. Geçtiğimiz günlerde de bazı istifalar olmuştu. İstifaların nedenleri, nasıl önleneceği gibi yürütülecek çalışmalar, atılacak adımlar da toplantı gündeminde olacak.

CHP'de bir istifa daha! Teoman Sancar duyurdu
CHP'den istifa etti perde arkasını anlattı: Kılıçdaroğlu reddetti!
Muharrem İnce CHP'den istifa ettiğini açıkladı