Epic Games'de haftanın ücretsiz oyunları!


Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da bedava oyunlarıyla bizi eğlendiriyor. İçinde bulunduğumuz 19-26 Kasım arasındaki haftada Epic Games, bizleri 2 oyunla ödüllendirecek. İşte Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları.
Epic Games'de haftanın ücretsiz oyunları!

İşte Epic Games'teki haftanın ücretsiz oyunları!

2018 yılından bu yana haftanın her perşembe günü üyelerine ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta da 2 farklı oyunla karşımızda. Frontier Developments tarafından geliştirilen ve 2014’te çıkışını gerçekleştiren Elite Dangerous, bu haftanın ilk ücretsiz verilen oyunu oldu.Samanyolu Galaksisi’nde geçen bir açık dünya oyunu olan Elite Dangerous’ta küçük bir uzay gemisiyle başlayıp kendi hakimiyetimizi kurmaya çalışıyoruz. Aldığımız kararlarla gidişatın şekillendiği yapımda çok oyunculu olarak da açık dünyada oynayabiliyoruz.

 Çok oyunculu oynamak için Frontier hesabı açmanız gereken oyunun minimum sistem gereksinimleri:

 

İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci (4 x 2Ghz)

 

Bellek: 6 GB RAM

 

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

 

Ekran Kartı: Nvidia GTX 470/AMD R7 240

 

Haftanın diğer yapımıysa bağımsız macera aksiyon oyunu olan The World Next Door. 2019 yılında çıkan oyun, kendini evinden çok uzakta, büyülü ve gizemli Emrys dünyasında bulan isyankâr bir genç olan Jun’ın hikâyesini ele alıyor. Eve dönüş yolunu bulmak için rakipleri alt ettiğimiz ve büyülü rünlerden yardım aldığımız oyunda aksiyonun yanı sıra bulmaca ögelerini de görüyoruz.

Sadece İngilizce’nin desteklendiği oyunun minimum özellikleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

 

İşlemci:Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (çift çekirdek)

 

Bellek: 4 GB RAM

 

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

 

Ekran Kartı: Intel HD 4400

 

İki oyunu da kütüphanenize katmak için 26 Kasım saat 19.00’a kadar zamanınız var. Gelecek hafta, yani 26 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde ise MudRunner ücretsiz olarak oyun severlere sunulacak.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.