Ece Yaşar, 'Çukur' dizisine veda etti

Bşarollerini Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin paylaştığı 'Çukur'dizisinin finali için geri sayım başladı.Finale sayılı günler kala bazı oyuncular hikayesi gereği diziden ayrılmak zorunda kaldı. Geçtiğimiz hafta "Celasun" karakterine hayat veren Kubilay Aka'nın ardından bu hafta bir isim daha 'Çukur'a veda etti. Dün akşam 124. bölümüyle ekranlara gelen 'Çukur'da;Karaca mahalleden ayrıldığını düşündüğü Celasun'un amca tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Celasun'un gömüldüğü yeri bulan Karaca gözyaşlarına boğuldu. İntikam almak için amca Cumali Koçovalı'yı takip eden Karaca, onun Kulkan ile buluştuğunu gördü. Cumali'yi her şeyi Vatolu'ya anlatacağını söyleyerek tehdit eden Karaca,elindeki silahı düşürdü. Karaca'yı yere yatıran amca Koçovalı, onu elleriyle boğarak öldürdü. BöyleceEce Yaşar da diziden ayrıldı. ARAS'TAN VEDA PAYLAŞIMI 'Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli, dizi setinde Ece Yaşar'la çekilen bir fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak, "Canım benim çok güzel olsun her şey" notunu düştü."HOŞÇA KAL SELİM'İN KIZI" Karaca'nın ölümünün ardından ise 'Çukur'un resmi sosyal medya hesabından Ece Yaşar'a veda paylaşımı yapıldı. Paylaşımda "Çok şey yaşadın, çok şey kaybettin ama her zaman kim olduğunu hatırladın. Hoşça kal Selim’in kızı. Hoşça kal Karaca. Teşekkürler Ece Yaşar" ifadeleri kullanıldı.

Ece Yaşar, 'Çukur' dizisine veda etti

Bşarollerini Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin paylaştığı 'Çukur'dizisinin finali için geri sayım başladı.Finale sayılı günler kala bazı oyuncular hikayesi gereği diziden ayrılmak zorunda kaldı. Geçtiğimiz hafta "Celasun" karakterine hayat veren Kubilay Aka'nın ardından bu hafta bir isim daha 'Çukur'a veda etti.

Dün akşam 124. bölümüyle ekranlara gelen 'Çukur'da;Karaca mahalleden ayrıldığını düşündüğü Celasun'un amca tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Celasun'un gömüldüğü yeri bulan Karaca gözyaşlarına boğuldu. İntikam almak için amca Cumali Koçovalı'yı takip eden Karaca, onun Kulkan ile buluştuğunu gördü. Cumali'yi her şeyi Vatolu'ya anlatacağını söyleyerek tehdit eden Karaca,elindeki silahı düşürdü. Karaca'yı yere yatıran amca Koçovalı, onu elleriyle boğarak öldürdü. BöyleceEce Yaşar da diziden ayrıldı.

ARAS'TAN VEDA PAYLAŞIMI

'Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli, dizi setinde Ece Yaşar'la çekilen bir fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak, "Canım benim çok güzel olsun her şey" notunu düştü."HOŞÇA KAL SELİM'İN KIZI"

Karaca'nın ölümünün ardından ise 'Çukur'un resmi sosyal medya hesabından Ece Yaşar'a veda paylaşımı yapıldı. Paylaşımda "Çok şey yaşadın, çok şey kaybettin ama her zaman kim olduğunu hatırladın. Hoşça kal Selim’in kızı. Hoşça kal Karaca. Teşekkürler Ece Yaşar" ifadeleri kullanıldı.