DJI FPV görücüye çıktı: İşte önemli özelliklerle yeni drone!

DJI daha önce mobil çekimler için tanıtmış olduğu Osmo Mobile 3 ile dikkat çekmişti. Günler önce bir afişle yeni drone modeli için geri sayım başlatan şirket gizemli bir drone silüeti de paylaştı. Geri sayım yapılan resmi internet sitesinin arka planını kaplayan bu silüet, etkinlik günü ve saatine kadar aynı şekilde kaldı. 2 Mart 2021 tarihinde tanıtılan yeni DJI drone’u tıpki videoda paylaşıldığı gibi kusursuz görüntüler çekebiliyor. DJI Mavic Air 2 gibi DJI'nin mevcut dronelarının hiçbirinde bu tür bir çekim yapmak mümkün değil. DJI FPV özellikleri ve fiyatı İnternet sitesi üzerinden üzerindeki sis perdesinin kalktığı yeni drone modeli için şirket 'hız, güç ve tam kontrol ilebulutları aş' diyor ve yeni drone'u için oldukça güçlü bir tanımlama yapıyor. Çok şık bir tasarımla karşımıza çıkan bu drone aynı zamandaDJI FPVRemote Controller 2 kontrolcüsüne ve DJI Motion Controller gibi kumandalarla geliyor.

DJI FPV görücüye çıktı: İşte önemli özelliklerle yeni drone!

DJI daha önce mobil çekimler için tanıtmış olduğu Osmo Mobile 3 ile dikkat çekmişti. Günler önce bir afişle yeni drone modeli için geri sayım başlatan şirket gizemli bir drone silüeti de paylaştı. Geri sayım yapılan resmi internet sitesinin arka planını kaplayan bu silüet, etkinlik günü ve saatine kadar aynı şekilde kaldı.

2 Mart 2021 tarihinde tanıtılan yeni DJI drone’u tıpki videoda paylaşıldığı gibi kusursuz görüntüler çekebiliyor. DJI Mavic Air 2 gibi DJI'nin mevcut dronelarının hiçbirinde bu tür bir çekim yapmak mümkün değil.

DJI FPV özellikleri ve fiyatı

İnternet sitesi üzerinden üzerindeki sis perdesinin kalktığı yeni drone modeli için şirket 'hız, güç ve tam kontrol ilebulutları aş' diyor ve yeni drone'u için oldukça güçlü bir tanımlama yapıyor.

Çok şık bir tasarımla karşımıza çıkan bu drone aynı zamandaDJI FPVRemote Controller 2 kontrolcüsüne ve DJI Motion Controller gibi kumandalarla geliyor.