DEADPOOL 3 GELİYOR!

Deadpool 3 hazırlıkları hız kazandı. Ryan Reynolds’lı yeni filmin senaryo ekibi netleşti ve yapıma dair yeni detaylar geldi.

DEADPOOL 3 GELİYOR!

Deadpool serisi dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip. Özellikle bu süper kahraman beyaz perdeye taşındığında hayranlarını artırmış, büyük bir başarıya ulaşmıştı. Fakat Marvel’ın Disney tarafından satın alınmasıyla birlikte Marvel evreninin yeniden şekillenebileceği de söylenmişti.

 

 

Deadpool 3

 

 

Bu haberle birlikte akıllardaki büyük bir soru uzunca süre cevapsız kaldı: “Deadpool 3 gelecek mi?” Deadpool’u yeniden beyaz perdede seri yeniden başlatılırsa Ryan Reynolds’ın döneceğinin bir kesinlik yoktu. Artık bu sorunun bir cevabı var. Deadpool 3 geliyor. Hem de Ryan Reynolds’la birlikte!

 

 

Deadpool 3 hazırlıkları

 

 

Filmin senaryo ayağı Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin’e emanet. Yapımın senaristliği için Ryan Reynolds’ın da katıldığı oyuncu-yazar görüşmelerinin aylarca sürdüğü de belirtildi. Reynolds’ın, iki yazar kardeşin bu iş için en uygun senaristler olduğunu düşündüğü de belirtiliyor. Film henüz ön yapım aşamasında fakat senaristlerin belli olmuş olması bile önemli bir adım olarak görülüyor.