Damla Colbay yeni bir aşka yelken açtı

Kanal D’de yayınlanan 'Hekimoğlu' dizisinde 'Doktor Zeynep' karakterine hayat veren Damla Colbay geçen temmuzda “Aşk hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna “Beyaz atlı prensi bekliyoruz bakalım” yanıtını vermişti. Aşka dair adımlarını dikkatli atan genç oyuncu, sonunda kalbini kaptırdı. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek ile aşk yaşamaya başladı. Yeni aşkın ilk fotoğrafınıAli Osman Çiçek, sosyal medya hesabından kalp emojisiyle paylaştı.

Damla Colbay yeni bir aşka yelken açtı

Kanal D’de yayınlanan 'Hekimoğlu' dizisinde 'Doktor Zeynep' karakterine hayat veren Damla Colbay geçen temmuzda “Aşk hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna “Beyaz atlı prensi bekliyoruz bakalım” yanıtını vermişti. Aşka dair adımlarını dikkatli atan genç oyuncu, sonunda kalbini kaptırdı.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek ile aşk yaşamaya başladı. Yeni aşkın ilk fotoğrafınıAli Osman Çiçek, sosyal medya hesabından kalp emojisiyle paylaştı.