Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres'i kabul etti

New York'ta yeni açılan Türkevi Binası'ndaki kabul, basına kapalı gerçekleşti. Kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ve BM 75. Genel Kurul Başkanlığını yapan Volkan Bozkır da hazır bulundu. Son dakika: Erdoğan'dan Yeni Türkevi açıklaması: Türkiye bir başyapıt ortaya çıkardı BM Genel Sekreteri Guterres'ten Türkiye'ye teşekkür ABD'nin kalbinde Türkevi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkan Yardımcılarını kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABDnin New York kentinde Türkevinin açılışına katılan MHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Aksu ile Mustafa Kalaycı ve Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanlığı görev süresini tamamlayan Volkan Bozkırı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres'i kabul etti

New York'ta yeni açılan Türkevi Binası'ndaki kabul, basına kapalı gerçekleşti. Kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ve BM 75. Genel Kurul Başkanlığını yapan Volkan Bozkır da hazır bulundu.

Son dakika: Erdoğan'dan Yeni Türkevi açıklaması: Türkiye bir başyapıt ortaya çıkardı
BM Genel Sekreteri Guterres'ten Türkiye'ye teşekkür
ABD'nin kalbinde Türkevi açıldı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkan Yardımcılarını kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABDnin New York kentinde Türkevinin açılışına katılan MHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Aksu ile Mustafa Kalaycı ve Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanlığı görev süresini tamamlayan Volkan Bozkırı kabul etti.