Çöpü atmadığı için... Bunu kardeşine yaptı!

Olay, saat 20.00 sıralarındailçeye bağlı Mürsel Uluç Mahallesi 938'inciSokak'taki bir apartman dairesinde meydana geldi. AnkaraYıldırım Beyazıt Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi öğrencisi M.K., iddiaya göre anne ve babaları evde olamadığı sırada lise öğrencisi kardeşi K.K.'dan evin çöplerini atmasını istedi. K.K.'nın karşı çıkması üzerine iki kardeş arasında tartışma çıktı. M.K., tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile K.K.'yı göğüs bölgesinden 11 kez bıçakladı. K.K. kanlar içindekalırken, paniğe kapılan M.K.,polise haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. M.K.'yı ellerinde ve üzerinde kanlabulan polis, eve girdiğinde K.K.'yı kanlar içerisinde yatarken buldu. Yapılan kontrolde K.K.'nın hayatını kaybettiği belirlendi.K.K.'nın cenazesiolay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için adli tıp kurumuna gönderilirken,M.K. ise gözaltına alındı. Öte yandan, olay sırasında eşi ile birlikte misafirlikte bulunan babalarının da büyük oğlu ile aynı üniversitede Kütüphane Daire Başkanı olduğu öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Çöpü atmadığı için... Bunu kardeşine yaptı!

Olay, saat 20.00 sıralarındailçeye bağlı Mürsel Uluç Mahallesi 938'inciSokak'taki bir apartman dairesinde meydana geldi. AnkaraYıldırım Beyazıt Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi öğrencisi M.K., iddiaya göre anne ve babaları evde olamadığı sırada lise öğrencisi kardeşi K.K.'dan evin çöplerini atmasını istedi. K.K.'nın karşı çıkması üzerine iki kardeş arasında tartışma çıktı. M.K., tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile K.K.'yı göğüs bölgesinden 11 kez bıçakladı. K.K. kanlar içindekalırken, paniğe kapılan M.K.,polise haber verdi.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. M.K.'yı ellerinde ve üzerinde kanlabulan polis, eve girdiğinde K.K.'yı kanlar içerisinde yatarken buldu. Yapılan kontrolde K.K.'nın hayatını kaybettiği belirlendi.K.K.'nın cenazesiolay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için adli tıp kurumuna gönderilirken,M.K. ise gözaltına alındı.

Öte yandan, olay sırasında eşi ile birlikte misafirlikte bulunan babalarının da büyük oğlu ile aynı üniversitede Kütüphane Daire Başkanı olduğu öğrenildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.