BERGÜZAR KOREL: ARTIK KİLO VERMEYE HAZIRIM


Mart ayında ikinci çocuğu Han'ı dünyaya getiren güzel oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik kilolarından kurtulmaya karar verdi. Yaz aylarında iken sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla "kilo verme" baskısıyla alay eden Korel "Artık hazırım. Kendi istediğim zamanda, kendi istediğim şekilde kilo verme sürecine girdim" dedi.
BERGÜZAR KOREL: ARTIK KİLO VERMEYE HAZIRIM

Yaz aylarında ikinci çocuğu Han'ı dünyaya getirdikten sonra doğum kilolarından kurtulamayan güzel oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik kilolarından kurtulmak için düğmeye bastı. Sosyal medyadan yaptığı açıklamada:

 

Bergüzar Korel doğum sonrası kiloları haberini kendisi yazdı

 

 

" Bunu en başta, vücudumun hiç alışık olmadığı ve ağrılara sebep olan ağırlıktan kurtulmak için yapacağım. Keyfimden, zevklerimden ödün vermeden!
Daha fazla hareket, üç öğün,bolca su,erken akşam yemeği ve tabii ki rafine şeker ve glutenden uzak durarak yapmayı planlıyorum. "

 

 

Bergüzar Korel, hamilelik kilolarını vermek için harekete geçti

 

 

 " Ben kendimi ancak 9 ay sonra buna hazır hissettim. Ek gıda ile düzenimizi oturtup emzirme araları açılınca.Hiç kimsenin baskısına boyun eğmeyin güzel anneler. Ne burada bebekleri ile poz verip alt metinden bakın nasıl da zayıfım çatlayın da patlayın diyenlere,ne de çevrenize. "

 

 

" Sizin vücudunuz. Sizin keyfiniz. Canınız ne zaman isterse yavrunuzla aranıza mesafe koymadan, mutlu bir şekilde ister verirsiniz kilolarınızı ister vermezsiniz.Paşa gönlünüz ne isterse o. Zaman bulur da eğer becerebilirsem bu süreçte işime yarayan önerilerimi de paylaşırım belki sizinle.Öperim süt kokulu terli yanaklarınızdan. " dedi.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.