ALMANYA'DAKİ COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİNİ KAMERAYA ALDI


Almanya'nın Hamburg şehrinde yaşayan müzisyen Handan Erol (38), klip çekimleri için geldiği Eskişehir'de, Korona virüs tedbirlerine gösterilen hassasiyete hayran kaldığını söyledi.
ALMANYA'DAKİ COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİNİ KAMERAYA ALDI

Yaşadığı şehirde tedbirlere uyulmadığını ve devletin yaptırımlarının caydırıcı olmadığını dile getiren Erol, Hamburg sokaklarındaki durumu cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Yaşadığı şehirde ailesiyle birlikte çok fazla sokağa çıkmamaya çalıştıklarını belirten Erol, 15 gün boyunca kaldığı Eskişehir başta olmak üzere, İstanbul Havalimanı, toplu taşıma araçları, şehirlerarası otobüs firmaları gibi birçok yerde uygulanan tedbirlere hayran kaldığını anlattı.

"Korkarak okula gidiyoruz"

Hamburg'da kreşlerin açık olduğunu, 6 yaşındaki oğlunun da kreş eğitimi aldığını dile getiren Erol, "Korkarak okula gidiyoruz. Çünkü hiçbir tedbir yok. Neredeyse herkes maskesiz, kurallara uyulmuyor. Türkiye'ye gelen arkadaşlarım memleketimizdeki duyarlılığı hep anlatıyorlardı. Gelip yerinde görünce anladım ki devletimiz kadar insana değer veren başka bir ülke yokmuş" diye konuştu.

Ali Ganigülü

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0


Bir Yorum Yaz
 

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla Çerezler kullanılmaktadır.